Terug naar Nieuws

Foto’s 3 daagse schoolkamp

Gepubliceerd op: , door: OBS Westerschool

Woensdag 26 juni was het dan eindelijk zover. Groep 7/8 vertrok naar Drouwen. 

De allereerste stop was bij het Nije Hemelriek. Daar konden de leerlingen 50 minuten op een aquapark spelen. Om 15.00 ging het richting Drouwen, waar we de slaapkamers hebben ingericht en de boerderij hebben verkend. ‘s Avonds naar de zandheuvel om blikspuit te spelen. Donderdag  stond het klimbos op het programma. Om 11.00 werden we in Grolloo verwacht . Daar hebben alle leerlingen op hun eigen niveau zich door het bos geslingerd. Een erg leuke dag! De juffen en meesters van de Westerschool stonden tegen 17.30 voor de deur om te komen eten. Na en heerlijke bord spaghetti stond er een Oud Hollandsspellen circuit op het programma. De groep werd verdeeld en onder begeleiding van alle juffen en meesters gingen we het circuit rond. Een gezellige avond met z’n allen. Tegen de klok van 23.00 gingen de meesten alweer richting bedje. Kamp is blijkbaar toch vermoeiender dan men had verwacht. Vrijdagochtend hebben we alles even opgeruimd en om 10.00 zijn we richting pretpark gelopen. Daar hebben we onze 3 dagen kamp met elkaar afgesloten. Begeleiders, bedankt nogmaals. Het was een zeer geslaagde kamp!

Bekijk ook

Sinterklaasfeest 2019

Gepubliceerd door: OBS Westerschool
 Op  5 december bracht Sinterklaas weer een bezoek aan onze school. Het was een gezellige dag!
 

Pietenmiddag kleuters

Gepubliceerd door: OBS Westerschool
Dinsdagmiddag was de pietenmiddag in de kleuterklas. Juf en een aantal ouders hebben er samen met de kinderen een leuke middag van gemaakt. 
 

Nieuwsbrief 1 2019-2020

Gepubliceerd door: OBS Westerschool
 Hierbij nieuwsbrief 1 van de Westerschool van het schooljaar 2019-2020
 

OBS Westerschool

Schoolcoördinator: Mischa Stolk

 

Hoofdweg 77
9695 AC Bellingwolde
0597-532374
obswesterschool@sooog.nl