Terug naar Nieuws

Foto’s meesters- en juffendag

Gepubliceerd op: , door: OBS Westerschool

Woensdag 29 mei hebben we samen met alle leerlingen onze verjaardagen gevierd. Na een gezamenlijk moment in de  klas werd iedereen in groepjes ingedeeld. De bovenbouwleerlingen waren de groepsleiders en zij namen hun taak uiterst serieus. Buiten aan een waslijn hingen enveloppen met allerlei opdrachten. Per groep werd er steeds een envelop gepakt en werd het bijbehorend spel/activiteit gespeeld. Er was veel diversiteit, dus de kinderen hoefden zich geen moment te vervelen. Het was een zeer gezellige en vrolijke ochtend. 

Bekijk ook

Sinterklaasfeest 2019

Gepubliceerd door: OBS Westerschool
 Op  5 december bracht Sinterklaas weer een bezoek aan onze school. Het was een gezellige dag!
 

Pietenmiddag kleuters

Gepubliceerd door: OBS Westerschool
Dinsdagmiddag was de pietenmiddag in de kleuterklas. Juf en een aantal ouders hebben er samen met de kinderen een leuke middag van gemaakt. 
 

Nieuwsbrief 1 2019-2020

Gepubliceerd door: OBS Westerschool
 Hierbij nieuwsbrief 1 van de Westerschool van het schooljaar 2019-2020
 

OBS Westerschool

Schoolcoördinator: Mischa Stolk

 

Hoofdweg 77
9695 AC Bellingwolde
0597-532374
obswesterschool@sooog.nl